2. NEDEĽA v CEZROČNOM OBDOBÍ (17.1.2021)

Pondelok18.1. —féria
Utorok19.1. —féria
Streda20.1.Sv. Fabiána, pápeža a mučeníka a sv. Šebastiána, mučeníkaľub. spomienka
Štvrtok21.1.Sv. Agnesy, panny a mučenicespomienka
Piatok22.1.Bl. Laury Vicuňovejspomienka
Sobota23.1.Panny Márieľub. spomienka
Nedeľa24.1.TRETIA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍslávnosť
  • Od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Nezabudnime na tento úmysel. Modlitby a biblické zamyslenia na tento týždeň nájdete tu.
  • 22.1. začíname deviatnik k donovi Boscovi. Zverejníme ho na stránke – salezianipoprad.sk (na našom webe).
  • Pozývame Vás pripojiť sa k oslave dona Bosca, tentokrát online. Tohtoročná téma je: „Hýbe nás nádej“. Spôsoby môžu byť rôzne: herecký, spevácky, hudobný,  tanečný, kuchársky, vtipný, športový… My, saleziáni, to následne dáme dokopy a Vaše diela uvedieme v priamom prenose v nedeľu 31. januára popoludní, keď sa spustí veľká ONLINE DON BOSCO SHOW. Samozrejme ideme do toho aj my ako komunita. :) Viac nájdete v pozvánke: na našom webe.
  • Budúca nedeľa je nedeľa Božieho slova – je to deň oslavy, štúdia a šírenia Božieho slova. Zdá sa, že tento čas, ktorý prežívame nám veľmi silno ponúka  Božie Slovo, ako pokrm, zdroj posily a stretnutia s Bohom. Nezabúdajme, že čas strávený s Božím slovom sa ničím nahradiť nedá. Čítajme si ho, uvažujme a vychutnávajme si ho :-) Nech mu patrí kvalitný čas, ktorý máme k dispozícii. Jednou formou je aj prežívanie domácej liturgie, ktorú uverejňujeme aj na našej web-stránke.