To, na čom záleží… Godzone ako koncertný film. 12.12. Možno to ešte stihneš…

Milí priatelia,

      už tento víkend sa uskutoční premiéra koncertného filmu Godzone tour 2020. Budeme ju vysielať zadarmov piatok a v sobotu 11. a 12.12.2020 o 20:00 na stránke tour.godzone.sk.

      Tento rok pre nás všetkých priniesol mnoho zvratov, neistých situácií a zrušených plánov. Od začiatku pandémie sme sa v Godzone projekte usilovali hľadať spôsoby, ako dostať dobrú správu evanjelia medzi vás. Každú nedeľu realizujeme živé modlitebné vysielania Pod ochranou Najvyššieho, zorganizovali sme online Godzone konferenciu a spustili sme úplne nový vzdelávací portál Godzone Academy.

     Pri tohtoročnom turné sme mali mnoho nápadov, z ktorých sme nakoniec viacero nemohli uskutočniť. Ale veríme, že tým, čo milujú Boha, všetko slúži na dobré. Keďže turné nebolo možné zrealizovať tak, ako doteraz, rozhodli sme sa celovečerný program spracovať ako koncertný film. Je to teda prvé turné spracované do filmovej podoby, ktoré prepája nielen hudobnú produkciu, ale aj silné ľudské príbehy inšpirované skutočnými udalosťami. Veríme, že aj tento film môže vytvoriť priestor pre Božie konanie a zmenu ľudských životov, hoci sme sa nemohli tento rok osobne stretnúť.

         Chcel by som Vás preto všetkých srdečne pozvať, aby ste si nenechali ujsť tieto jedinečné momenty a sledovali premiéru filmu To, na čom záleží spoločne s nami na tour.godzone.skPremiéra bude prebiehať online 11. a 12. decembra o 20:00 a vy si môžete zvoliť dátum, ktorý Vám viac vyhovuje. Prosíme Vás, pozvite svojich blízkych, priateľov, a známych a prineste im nádej do týchto dní.

        S cieľom dostať evanjelium k čo najväčšiemu počtu ľudí organizujeme turné každoročne zadarmo a rovnako premiéra filmu je zdarma. Ak však túžite podporiť produkciu tohto filmu a celoročný chod fungovania projektu Godzone, môžete tak urobiť skrze kampaň 200×200. Keďže súčasná pandemická a ekonomická situácia ovplyvnila aj náš projekt, budeme vďační za akúkoľvek podporu. 

       Ak sa chcete naladiť na atmosféru turné, pozrite si promo videá, ktoré sme ku Godzone tour 2020 pripravili: https://tour.godzone.sk/2020/