28. nedeľa v cezročnom období (10.10.2021)

Pondelok11.10.Sv. Jána XXIII, pápežaĽub. spomienka
Utorok12.10.Féria
Streda13.10.Féria
Štvrtok14.10.Sv. Kalixta I., pápeža a mučeníkaĽub. spomienka
Piatok15.10.Sv. Terézie od Ježiša (z Avily), panny a učiteľky CirkviSpomienka
Sobota16.10.Panny Márie v sobotu; Sv. Hedvigy, rehoľníčky; Sv. Márie Margity Alacoque, panny; Sv. Gála, kňazaĽub. spomienky
Nedeľa17.10.29. nedeľa v cezročnom období Slávnosť
  • V túto nedeľu 10.10. bude stretnutie prvoprijímajúcich a rodičov. O 16:00 je svätá omša (pre tých, ktorí neboli doobeda) a o 16:45 je stretnutie s rodičmi v kostole a s deťmi v orlovni.
  • V októbri sa v kostole modlievame ruženec každý deň o 18:00 na úmysly našej farnosti i vaše osobné úmysly. V rámci roku rodiny pozývame v jednotlivé dni viesť modlitbu ruženca rodiny, v piatok skupiny detí a mladých a v soboty členov ružencového spoločenstva. Zapísať sa môžete ešte vzadu do zoznamu na nástenke.
  • Sv. omše na budúci týždeň zostávajú v súčasnom režime:

 Pre plne zaočkovaných budú sv. omše – bez obmedzenej kapacity:

cez týždeň o 18:30 okrem soboty  a v nedeľu o 9:30, 11:00 a 18:30 (povinnosť očkovania sa nevzťahuje na deti do 12 rokov). Bude však potrebné zapísať sa pri vchode do kostola, alebo sa prihlásiť cez našu webovú stránku.

Sv. omše pre nezaočkovaných – sú s obmedzenou kapacitou vo vnútri kostola do 20 ľudí:

budú o 12:00 od utorka do piatku (sv.omša v sobotu o 12:00 nie je), – na tieto sv. omše sa treba zapísať pri vstupe do kostola.

Na sv. omše sobotu o 18:30 a v nedeľu o 7:00 a 8:00 – bude tiež možnosť prihlásiť sa cez našu stránku salezianipoprad.sk v časti sväté omše, alebo sa priamo zapísať pri vstupe do kostola.

Povzbudzujeme vás, aby ste využili pre ľahšiu organizáciu prihlasovanie sa cez našu webovú stránku. Pre zjednodušenie stačí, ak sa za rodinu resp. spoločnú domácnosť registruje jeden člen + počet osôb, s ktorými sa zúčastní na sv. omši. Pozor na údaje, aby sa ku konkrétnemu menu zadával ten istý mail a telefónne číslo bez chyby (pri chybe vznikne problém a registrácia sa nedokončí).

Sv. omše v nedele o 9:30 sú vysielané na našom Youtube kanáli: Saleziáni Poprad.

Ďakujeme, za vzájomnú ohľaduplnosť a za pomoc pri dezinfekcii lavíc po sv. omšiach.

  • Sviečka za nenarodené deti

Fórum života opäť po roku organizuje Sviečku za nenarodené deti s mottom: Rozsvieťme Slovensko! Preto vás pozýva v čase okolo 2. novembra k zapáleniu sviečky za nenarodené deti v oknách domov, na cintorínoch alebo pri pamätníkoch nenarodeným deťom a k modlitbe. Sviečku si môžete zakúpiť v zadnej časti kostola, cena malej plastovej je 1 euro a sklenenej voňavej je 5 eur. Aj tento krát je možné sviečku zapáliť aj online na stránke www.sviecka.forumzivota.sk. Kúpou sviečky podporíte činnosť a projekty Fóra života. Viac informácií nájdete na spomínanej stránke www.sviecka.forumzivota.sk  

Fórum života vyslovuje úprimné Pán Boh zaplať všetkým podporovateľom, vďaka vám budeme môcť naďalej spájať tých, ktorí chcú, s tými, čo vedia, pre tých, ktorí to potrebujú.