Omše a pobožnosti v Poprade-Veľkej

VEREJNÉ SLÁVENIE BOHOSLUŽIEB

Sv. omše sú v zmenenom režime podľa aktuálnych Covid- usmernení: https://korona.gov.sk/wp-content/uploads/2021/08/covid-automat_signalizacny-system_4v1.pdf  Ide o zmeny v počtoch vzhľadom na očkovanie.

Ohľadom obmedzenia a nosenia respirátora nájdete aktuálne info tu:

https://automat.gov.sk/poprad

Sv. omše pre plne zaočkovaných (nevzťahuje sa pre deti do 12 rokov) – sú bez obmedzenej kapacity:

o 18:30 (okrem soboty) a nedeľné o 9:30, 11:00 a o 18:30.

Potrebné je prihlásiť sa online – cez formulár, ktorý nájdete nižšie v texte, alebo sa treba zapísať pri vstupe do kostola.

Aj pre nezaočkovaných – s obmedzenou kapacitou (20 ľudí)

sú sv. omše od utorka do piatku o 12:00 – potrebné je zapísať sa do zoznamu pri vstupe do kostola.

a v sobotu o 18:30,  v nedeľu o 7:00 a 8:00 – potrebné je prihlásiť sa online – cez formulár, ktorý nájdete nižšie v texte, alebo sa treba zapísať pri vstupe do kostola.

Október – modlitba sv. ruženca

Sv. ruženec sa budeme modlievať v kostole každý deň o 18:00. (premodlievajú sa rodiny, v piatok deti a mladí, v sobotu členovia spoločenstva sv. ruženca – podľa rozpisu).

Sv. omše online pokračujú v nedele o 9:30 na našom Youtube kanáli: Saleziáni Poprad. Nezabudnite zakliknúť “odber aktívny”

Ďakujeme za vzájomnú ohľaduplnosť a za pomoc pri dezinfekcii lavíc po sv. omšiach.

V slávnosti a prikázané sviatky sú sv. omše podľa aktuálnych oznamov.

Poznámka pre prihlasovanie do formulára. Pre zjednodušenie stačí, ak sa za rodinu resp. spoločnú domácnosť registruje jeden člen + počet osôb, s ktorými sa zúčastní na sv. omši. Pozor na údaje, aby sa ku konkrétnemu menu zadával ten istý mail a telefónne číslo bez chyby (pri chybe vznikne problém a registrácia sa nedokončí).

DUCHOVNÁ OBNOVA