Don Ľubo je už Humennom

Na záver prázdnin sa rozlúčil s nami don Ľuboš Stebnický, ktorý bol v našom saleziánskom diele i vo farnosti 6 rokov. Posledné tri roky mal náročnú úlohu direktora komunity saleziánov, ktorá mu skončila 30. júna, ale otec provinciál ho vymenoval za direktora do komunity v Humennom. Ďakujeme mu za všetky námahy a obety a čas, ktoré daroval Pánovi pre všetkých o ktorých sa staral. Farníci sa rozlúčili aj s pekným darčekom po sv. omši o 9:30, ktorú sprevádzal zbor mladých a pán organista Dominik Kojš. Don Ľuboš poďakoval tiež s myšlienkou kardinála Špidlíka: “Večnosť vytvárajú vzťahy, ktoré nekončia”… a tak isto: “Všetko, čo žijeme s láskou, prechádza s Kristom do vzkriesenia”.

Čo sa týka programu, mladí mali toho trochu viac – celý rozlúčkový víkend: prechádzku na Popradské pleso, výlet na chatu na Tepličku a sobotný večer v orlovni a bodka na farskom dni. … Bolo vnímať, že jeho srdcovkou boli mladí vo Veľkej. – Srdečná vďaka.

Slová don Ľuboša na záver: “Ďakujem vám všetkým za krásnu rozlúčku a darček☺️❤️, veľmi si to vážim a som rád, že som vás ešte mohol počas týchto dní stretnúť a stráviť parádny čas👌🙂🎊. Budem na vás myslieť🙏 a samozrejme sa teším, keď sa stretneme, a že prídete niekedy pozrieť aj do HE😉😅