Začína veľká Cesta okolo sveta

Je tu silná ponuka pre chlapcov a dievčatá z Popradu:

Si už unavený/á zo sedenia za počítačom? Si žiakom/žiačkou ZŠ? Vieš sa dobre orientovať (nielen) v našom meste? Chceš sa zabaviť, niečo nové naučiť, vyhrať zaujímavé ceny?? Tak potom je naša veľká etapová hra Cesta okolo sveta pre teba ako stvorená!?

Plň úlohy, spoznávaj a vyhraj. Netrúfaš si sám/a? Môžeš sa prihlásiť aj vo dvojici.?

Ako? Prihlás sa tu: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdFpsZLGgY…/viewform…

? Cesta na prvý kontinent začína už v pondelok 7. decembra 2020, tak neváhaj a prihlás sa aj Ty! :)

CESTA OKOLO SVETA – NAJČASTEJŠIE OTÁZKY ?❓

Tu odpovieme na otázky a nejasnosti, ktoré so sebou táto novinka prináša:

➡️Je Cesta okolo sveta náhrada za stretká? Môžu sa jej zúčastniť aj deti, ktoré na stretká nechodia?

Cesta okolo sveta je ďalšou ponukou pre našich stretkárov, ako stráviť čas zmysluplne vonku, zabaviť sa a niečo naučiť, keďže sa teraz naše stretká väčšinou odohrávajú v online priestore. Zúčastniť sa však môže ktokoľvek, aj mimo našich stretiek.

➡️Kde sa bude hra odohrávať a kedy sa stretávame?

Hra bude pozostávať z úloh, ktoré bude treba splniť. Ich zadania (o aké úlohy ide) sa budú nachádzať na reálnych miestach nášho mesta Poprad. Úlohy sú rozdelené do 5 etáp – podľa kontinentov. Na splnenie úloh budú mať súťažiaci vždy 10 dní. 1 etapa sa teda začne 7. 12. a bude trvať do 16. 12.2020.

➡️Ako sa dostaneme k zadaniam úloh?

Zadania budú ukryté na rôznych miestach v našom meste. Nájsť ich budete môcť na mapách, ktoré budú dostupné počas jednotlivých etáp na našej stránke www.salezianipoprad.sk

➡️Ako vás uistíme, že sme úlohu splnili?

Foto/video ako dôkaz splnenia úlohy je potrebné poslať cez messenger na stránku Oratko Úsmev Poprad. Táto informácia sa bude nachádzať aj na jednotlivých zadaniach úloh.

➡️Prečo je to potrebné?

Plnenie úloh bude hodnotené porotou, ktorú tvoria naši animátori. Každú nedeľu po skončení etapy sa dozviete priebežné výsledky.  Hrá sa o zaujímavé vecné ceny, ktoré vám postupne odhalíme.

➡️Je ešte niečo nejasné? Napíš otázku cez messenger na stránku Oratko Úsmev Poprad, alebo mailom na adresu domkapp@gmail.com.

Nech sa páči. :)