Od 1.5.2022

  • Sv. omše v oratkovskej kaplnke:

utorok až štvrtok 17:30

piatok 18:00

nedeľa 10:30

  • Tento víkend bolo v Badíne pri BB Valné zhromaždenie Domky. Náš animátor Tobiáš Budzák na ňom bol zvolený do Predsedníctva Domky a p. Henrieta Ilavská do Kontrolnej komisie. Obom blahoželáme. Môžeme na nich pamätať aj v modlitbe, aby túto službu dobre zvládli. :) Podrobnosti prinesieme v samostatnom článku na webe. 
  • Prerábka nášho baru ešte pokračuje, ale už teraz spĺňa potrebné hygienické štandardy. Máme aj príslušné rozhodnutie z hygieny. A tak od pondelka 2.5. začína v našom Oratku činnosť „Detského centra“ pre cca 20 detí z Ukrajiny. Bude otvorené od 8:00 do 15:00. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pri tom všemožne pomáhajú… 
  • V piatok 6.5. má sviatok sv. Dominik Savio. Preto v sobotu 7.mája pozývame celú saleziánsku rodinu, mladých aj rodiny s deťmi na Deň Dominika Savia, ktorý bude na Kvetnici pri saleziánskej chate. Program tam začne sv. omšou o 12:00 a bude pokračovať dobrým gulášom a poobedňajším programom pre deti a rodičov, ktorý v areáli chaty pripravujú naši animátori. Tešíme sa na stretnutie s vami. V prípade nepriaznivého počasia akcia nebude. 
  • Tento týždeň v utorok a  stredu medzi 16:00 – 17:00  pokračujeme v Oratku v v koordinovanej hmotnej zbierke pre Ukrajinu. Zbierame tieto konkrétne veci:

– hotové jedlá v konzervách (nie v sklenených obaloch!)

– pracie prostriedky v prášku (menšie balenia max. 1-1,5kg)

– sáčkové polievky/ vifonky

V stredu večer ich budeme baliť a vo štvrtok ich odvezieme do centrálneho skladu v Prešove.

  • Ďakujeme vám, našim  dobrodincom, za rôznorodú podporu. Aj naďalej všetky tieto plány a celé naše stredisko zverujeme do vašich modlitieb.