Bude tento rok DB Show?

Blíži sa sviatok don Bosca a my rozmýšľame: bude? nebude? Bude!!! A taký, ako ešte nikdy predtým! Don Bosco nikdy nebedákal nad aktuálnou situáciou, ale práve naopak, vždy vedel zareagovať s tvorivosťou a pružnosťou. Preto si tohto roku každý z nás bude môcť pozrieť program DB Show z pohodlia svojej obývačky, ale zároveň nielen pozerať.

Preto vám ponúkame túto výzvu: Porozmýšľajte vo Vašich rodinách, či by ste dokázali nahrať nejaké video, v ktorom odprezentujete tohoročné heslo saleziánskej rodiny: VEDIE NÁS NÁDEJ. Spôsoby môžu byť rôzne: herecký, spevácky, hudobný,  tanečný, kuchársky, vtipný, športový… My, saleziáni, to následne dáme dokopy a Vaše diela uvedieme v priamom prenose v nedeľu, 31. januára popoludní, keď sa spustí veľká ONLINE DON BOSCO SHOW. Samozrejme ideme do toho aj my ako komunita. :)

Dôležité pravidlá:

1. Dĺžka videa maximálne 3,5 minúty.

2. Nemusí to byť len v rámci rodiny! Ak ste dosť kreatívni, môžete vyjsť s nápadom aj ako nejaké stretko, spoločenstvo. Aktuálne opatrenia nám síce neumožňujú stretať sa, no video sa dá vyhotoviť aj cez zoom a podobne.
3. Svoje videjko (alebo link naň) pošlite do nedele 24. januára (vrátane) na adresu: poprad@saleziani.sk
Inšpirácie k myšlienke nájdete na priložených linkoch. Ide o to, aby sme spoločne mohli viac pochopiť a zvýrazniť heslo nášho hlavného predstaveného na tento rok 2021:
https://www.saleziani.sk/spravy/8-svet/3289-don-artime-predtavil-heslo-2021-nadej-je-nove-svetlo-ktore-ziari-cez-nase-oci-videohttp://saleziani.sk/spravy/8-svet/3278-fano-ponuka-katecheticky-plagat-hesla-na-rok-2021